hlásni tady plsky pro miley-lindsay-beth na xxx

pomožte jim


Únor 2011

Prvníí povíídka "Lenčina Dobrodružství"

16. února 2011 v 21:21 | la-li |  other

LenCina DobrodruZství

ÚVOD

Kapitola 1.

Ve městečku nedaleko Brna žila holčička se svým tatínkem, matka zemřela těsně po porodu tak všechny holčičí věci musela holčičce říkat babička.
Holčička se jmenovala Lenka byla samostatná a spíše než o modu se zajímala o práci na zahradě a pomoci babičce.Jednoho dne však dostal tatínek nabídku v Brně a tak se rozhodl, že než aby dojížděl odstěhujou se tam všichni i s babičkou. Ze začátku se to Lence moc nelíbilo měla přece v městečku tolik přátel ale pomyslela si, že než by tatínkovi starosti přidělávala, že radši pojede a s kamarádkami si bude psát.Tatínek byl překvapen že to Lenka vzala s klidem ale nic neříkal, nechtěl ji to rozmluvit. Na konci roku když se rozdávalo vysvědčení udělali spolužáci pro Lenku malou rozlučku. Lenka byla moc ráda a ihned ji vyhrkli slzy z očí.
Na druhý den, to už byli prázdniny odjížděli do Brna. Lenku ráno vzbudila babička, rychle se oblékla a jeli. Jeli asi 30 minut než dojeli do Brna.Tatínek je zavedl do jejich nového domova, Lence se tam překvapivě moc líbilo, měla dokonce svůj vlastní pokoj polepený hromadou plakátů, které tatínek sbíral z časopisů. Lence se nový pokojíček tak zalíbil že v něm strávila skoro celý den vylezla jenom na večeři a do vany.

Jsem zpěěět :)))

16. února 2011 v 21:05 | la-li |  ☻fakta☻

Vracííím se zpět na svůj BLOG !!

Ostatní blogy se mi zdáli takové moc neosobní a tady tento blogísek mi přirostl k srdci,
bude tady více zajímavějších témat a nebude se to týkat jenom disney hvězd bude to zkrátka o všem co je na tomto světě pro mě podstatné a co méně...Jsem ráda že jsem zpátky !!!

A přicházím i s novou přezdívkou La-Li ....

Dala jsem se na psaní příběhů takže tady často uvidíte nějáké kapitoly ze zrovna napsané knížky...(mojí výroby)...